Первинна профспілкова організація працівників ДонНТУ

Профессиональный союз работников образования и науки Донецкой Народной Республики

Первичная профсоюзная организация работников

Государственного высшего учебного заведения "Донецкий национальный технический университет"

 • Photo Title 1
 • Photo Title 2
 • Photo Title 3
 • Photo Title 4
 • Photo Title 5
Головна Галерея Профсоюзные награды
Профсоюзные награды

Награды активистов первичной профсоюзной организации работников ДонНТУ

У зв’язку з 90 - річчям з дня заснування Донецького національного технічного університету кращі активісти первинної профспілкової організації працівників ДонНТУ відзначені наступними нагородами:

alt

Почесним Знаком профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство»:

 • Мінаєв Олександр Анатолійович, ректор Донецького національного технічного університету, за значний особистий внесок в розвиток вищої освіти України, вагомі багаторічні наукові досягнення, розвиток соціальної інфраструктури Донецького національного технічного університету, тісну плідну взаємодію з обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України, первинними профспілковими організаціями працівників і студентів Донецького національного технічного університету по вирішенню соціально-економічних проблем працюючих та студентської молоді і в зв’язку з 90-річчям заснування університету.

alt

Золотим нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України»:

 • Панасенко Анатолій Іванович, професор кафедри прикладної екології та охорони навколишнього середовища університету, голова профспілкової організації працівників університету, за значний внесок і цілеспрямовану роботу по зміцненню профспілкового руху, вдосконаленню форм і методів профспілкової роботи, підвищенню ефективності діяльності обласної профспілкової організації та очолюваної ним первинної профспілкової організації працівників Донецького національного технічного університету і в зв’язку з 90-річчям заснування університету.

Почесна грамота ЦК профспілки працівників освіти і науки України

Почесною грамотою ЦК профспілки працівників освіти і науки України:

 • Цапов Георгій Петрович, голова профспілкового комітету (1988-1991 рр.), за особистий внесок в розвиток профспілкового руху, в рішення питань захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки і в зв’язку з 90-річчям заснування університету.

Почесний Знак Донецької обласної ради профспілок

Почесним Знаком Донецької обласної ради профспілок:

 • Семенченко Анатолій Кирилович, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри, голова профспілкового комітету працівників університету (1991-2004 рр.), за значний внесок у профспілковий рух, активну діяльність по захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
 • Шабаєв Олег Євгенович, доцент, заступник голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників, за значний внесок в розвиток напрямків аналітичної і інформаційної роботи серед організаційних ланок профспілки працівників університету.
 • Тарасенко Геннадій Ілліч, старший інструктор профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників університету, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в підвищення організаційної роботи в профспілковій організації працівників університету.

Почесна грамота Донецької обласної ради профспілок

Почесною грамотою Донецької обласної ради профспілок:

 • Ветряк Юрій Леонідович, доцента, керівник секції профспілкового комітету працівників університету, за вагомий внесок рішення питань оздоровлення членів профспілки і членів їх сімей, а також роботи громадських пунктів харчування.
 • Полковніченко Дмитро Вікторович, доцент, заступник голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників, за багаторічну плідну працю в профспілковій організації, вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту членів профспілки.
 • Виговський Данило Данилович, доцент, за багаторічну сумлінну працю на посаді голови профспілкового бюро факультету, інституту, вагомий внесок у захист соціально-економічних прав членів профспілки і профспілковий рух.
 • Казакова Олександра Василівна, старший інспектор відділу кадрів університету, за багаторічну плідну працю на посаді голови профспілкового бюро підрозділу, вагомий внесок у захист соціально-економічних прав членів профспілки, постійну турботу про покращення становища ветеранів і пенсіонерів.

Почесний Знак Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України:

Почесним Знаком Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України:

 • Кашаєва Нелля Олександрівна, головний бухгалтер профспілкового комітету працівників університету за багаторічну і плідну роботу в профспілковій організації, вагомий внесок у формування доброзичливих відносин серед членів профспілки.
 • Голуб Валентина Степанівна, інструктор профспілкового комітету, за багаторічну працю у профспілковому комітеті працівників, вагомий внесок в організацію оздоровлення дітей, працівників та членів їх сімей і проведення культурно-масових заходів для дітей і працівників університету.

Почесна грамота Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

Почесною грамотою Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України:

 • Романько Георгій Панасович, проректора Донецького національного технічного університету, забагаторічну плідну співпрацю з профспілкою з організації оздоровлення трудящих та їх дітей, вирішенні побутових питань працівників університету.
 • Бойкова Тетяна Павлівна, головний бухгалтер Донецького університету, за плідну співпрацю з профспілковим комітетом у вирішенні питань соціального захисту прав трудящих, організації заходів з різних напрямків.
 • Польченко Віктор Васильович, доцент, керівник секції профспілкового комітету працівників університету з питань розробки і контролю виконання колективного договору за значний внесок в розвиток соціального партнерства між адміністрацією і трудовим колективом університету.
 • Кучер Анатолій Тимофійович, кандидат технічних наук, професор, керівник школи профспілкового активу університету за багаторічну плідну працю, значний внесок в підвищення рівня організаційної роботи в профспілкової організації працівників університету.
 • Винниченко Микола Григорович, кандидат технічних наук, доцент, голова профспілкового бюро факультету, керівник секції профспілкового комітету працівників університету з питань умов і оплати праці і за значний внесок в рішення питань соціального захисту працівників університету.
 • Каплан Світлана Аркадіївна, завідувач лабораторії, колишній голову комісії профспілкового комітету працівників університету з питань робот з дітьми, ветеранами, пенсіонерами за значний внесок в покращення рівня культурно-виховної і оздоровчої роботи серед дітей працівників університету, турботу про покращення становища ветеранів і пенсіонерів.
 • Леонов Олег Леонідович, доцент, керівник секції профспілкового комітету з аналітичної і правової роботи, за значний внесок в підвищення правових знань членів профспілки.
 • Фомичов Володимир Іванович, старший викладач, голова ревізійної комісії первинної профспілкової організації працівників, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у діяльність профспілкової організації.
 • Шапка Наталія Олексіївна, завідуюча гуртожитком університету, за багаторічну плідну працю на посаді голови профспілкового бюро підрозділу, вагомий внесок в рішення питань захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
 • Холмогорова Любов Андріївна, завідуюча учбовими корпусами університету, за багаторічну плідну працю на посаді голови профспілкового бюро підрозділу, вагомий внесок в рішення питань захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
   Сейчас 16 гостей онлайн